O nás​

Kdo jsme?

Jsme nezisková organizace. Naším posláním je inspirovat lidi k využití vlastního potenciálu pomocí technik kundaliní jógy. Naším záměrem je šířit kundaliní jógu tak, jak ji předal Yogi Bhajan, a inspirovat k vědomému životu jeden pro druhého, využití plného potenciálu k utváření zdravého, šťastného a prosperujícího života pomocí technik kundaliní jógy a následováním vědomého životního stylu.

Světová historie 3HO​

3HO vznikla v USA, stejně jako mnoho dalších linií jógy, které se na Západě prosadily v 60. a 70. letech 20. století. V jejím popředí stál Yogi Bhajan, mistr kundaliní jógy, který přijel v roce 1969 z Indie do USA, kde začal vyučovat a předávat techniky, které do té doby nebyly veřejně vyučovány. Východní tradice a praktiky oslovily mnoho mladých lidí, kteří v té době hledali duchovní orientaci a zdravý životní styl. Postupem času se tito lidé stali učiteli a učení se brzy začalo šířit do celého světa.

Kundaliní jógu dnes praktikují miliony lidí a vyučuje se ve školách, na univerzitách, v nemocnicích a studiích ve více než 100 zemích. Vychovala přední vědce a tisíce certifikovaných učitelů a trenérů a inspirovala komunity praktikujících po celém světě. Vědecké studie a důkazy stále prokazují účinnost kundaliní jógy jako nástroje pro duševní, duchovní a emocionální pohodu.

ai-generated-7917667_1920

Přihlaste se k našemu newsletteru

3HO Česká republika

Historie kundaliní jógy v České republice nesahá tak daleko jako historie kundaliní jógy v okolních zemích. Organizace 3HO ČR byla založena v roce 2012. Jejím záměrem je šířit povědomí o technikách kundaliní jógy a jejich přínosech pro fyzické, mentální a duševní zdraví. Sdružovat certifikované učitele kundaliní jógy s mezinárodní certifikací a propojovat je se studenty. 3HO v angličtině znamená Happy, Healthy, Holy organization – Organizace pro rozvíjení šťastného, zdravého a celistvého života. Naším přáním a posláním je budovat vědomou komunitu lidí, jejichž vášní a cestou je kundaliní jóga, zdravý životní styl a žití jeden pro druhého.

V České republice je součástí 3HO také organizace Nkyta, která sdružuje certifikované učitele kundaliní jógy.

Stát se členem

Jak spolek funguje?

Aby spolek fungoval a plnil svoji úlohu, je třeba vykonávat mnoho činnosti. Každý člen spolku se může zapojit a přispět svým časem, energií a talentem. Naším prvotním záměrem je poskytnout možnost sévy pro členy spolku. Pokud poskytnutí sévy převyšuje vaše možnosti, je možné domluvit částečně placenou spolupráci.

Členové výboru

Sat Shabad Kaur

Sat Shabad Kaur

Ing. Martina Krausová
Předsedkyně
Deg Tiaga Singh

Deg Tiaga Singh

Karel Vokál
Místopředseda
Simran Chandra Kaur

Simran Chandra Kaur

Zdeňka Bártová
Členka

Dále s námi spolupracují

Bhavan Seva Kaur

Bhavan Seva Kaur

Jana Csaplárová
Marketing
Jagprem Kaur

Jagprem Kaur

Linda Blättler
Organizace akcí
 Taj Dasjeet

Taj Dasjeet

Františka Jirousová
Správa profilů
Param Dayal Singh

Param Dayal Singh

Jiří Šmejkal
Úpravy webu

Máte zájem o spolupráci?

  • organizace akcí
  • marketingová
  • spolupráce (texty, grafika)
  • sdílení našich příspěvků na sociálních sítích
  • technická podpora (pomoc s webem, atď.)
  • překlady a tlumočení
  • adminstrativní práce
  • tvorba videí a fotografií
  • jiné

Napište nám na info@3ho.cz, spojíme se s vámi. Těšíme se na vás.

 
Přejít nahoru